הסעת עובדים

הסעות עובדים הן סטנדרט במקומות עבודה רבים, ויוצרות בקרב עובדכם הרגשה  טובה של יחס אישי וביטחון. כיום, חברות רבות ממגוון של מגזרים נעזרות בהסעות עובדים: מפעלים, בתי-חולים, משרדי ממשלה, חברות תקשורת, חברות הייטק ועוד.

באילו מקרים נכון להסתייע בהסעות עובדים?

  • שעות הגעה מוקדמות – במקרים בהם מקום העבודה נפתח בשעות מוקדמות מאוד, עוד כשהתחבורה הציבורית אינה פעילה. לדוגמה: מפעלים ובתי-חולים.
  • עבודה במשמרות – אם מקום העבודה שלכם עובד סביב השעון, ויש צורך בעובדים שיגיעו בשעות הלילה, הסעות עובדים מבטיחות עמידה בזמנים והגעת כלל העובדים בבטיחות.
  • עמידה בזמנים – אין יותר תירוצים – פקקים, רכב שלא התניע או אוטובוס שאיחר – הסעות עובדים מפחיתות את איחורי העובדים באופן משמעותי.
  • שביעות רצון העובדים – הסעות עובדים משפרות את שביעות רצונם של העובדים ממקום העבודה שלהם. ניתן אף לבחור בהסעות עובדים כהטבה, ובכך להפוך את מקום העבודה לאטרקטיבי יותר.

כיצד תבחרו את חברת ההסעות הטובה ביותר?

לפני שבוחרים את חברת ההסעות שתסיע את העובדים שלכם מדי יום, חשוב לוודא שחברת ההסעות שומרת על כללי בטיחות מחמירים, הכוללים עמידה בתקנות, נהגים בעלי הסמכה בלבד וכן שעל גבי רכב ההסעה מותקנות מערכות בטיחות כדוגמת שמירת מרחק, מניעת סטייה מנתיב, GPS לאיתור מיקום הרכב וכדומה.

סופרבוס היסעים ותיור – הסעות עובדים זה אנחנו!

אם דרוש לכם שירות לוגיסטי של הסעות עובדים – הסעות קבועות או חד פעמיות – אנחנו כאן בשבילכם, עם ניסיון עשיר בעולם ההיסעים.

להזמנות חייגו 6237*
או השאירו פרטים כעת

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp