מיניבוס

אצלנו בסופרבוס היסעים ותיור, כל נסיעה היא חוויה. לשם כך, אנו מקפידים להחזיק בצי מיניבוסים חדיש, לחוויית נסיעה מהנה ובטוחה.

היתרונות בנסיעה במיניבוס

מיניבוס הוא אוטובוס קטן, המכיל עד 19 מקומות ישיבה. מצד אחד – מדובר ברכב ציבורי לכל דבר, שמורשה לנסוע בנתיב תחבורה ציבורית. מנגד, בגלל גודלו הקטן – יש לו יתרון יחסי בתמרון בכבישים וקיצור זמני הנסיעה. הנסיעה במיניבוס, בין אם לטיול ובין אם לאירוע משפחתי, היא ללא ספק חווייתית. המבנה הקומפקטי אך המרווח של המיניבוס מאפשר ליצור תקשורת האחד עם השני בקלות, באופן שלא פוגע בפרטיות הנוסעים.

צי המיניבוסים שלנו

ברשותנו צי של עשרות מיניבוסים, המתאימים להסעה של עד 19 נוסעים. כדי להעשיר את חוויית הנסיעה, כלל המיניבוסים שלנו מאובזרים במקומות ישיבה נוחים ומרווחים, מיזוג אוויר מעולה, מערכת סאונד משודרגת, אינטרנט אלחוטי, תאורת רצפה ועוד.. כדי להבטיח לנוסעינו חווית נסיעה שהיא לא רק נעימה אלא גם בטוחה, אנו מחזיקים במיניבוסים חדשים, אשר מתוחזקים ומטופלים באופן קבוע. כלל נהגי החברה הינם נהגים מקצועיים וותיקים, בעלי תודעת שירות גבוהה.

סופרבוס היסעים ותיור - מיניבוס לכל מטרה

בין אם אתם זקוקים למיניבוס המונגש לבעלי מוגבלויות ובין אם אתם צריכים מיניבוס VIP עבור יום צילומים או יום גיבוש מפנק, בסופרבוס היסעים ותיור אנו מעמידים לרשותכם מיניבוסים לכל מטרה, ולכל סגנון של נסיעה.