מידיבוס

אצלנו בסופרבוס היסעים ותיור, כל נסיעה היא חוויה. לשם כך, אנו מקפידים להחזיק בצי מידיבוסים חדיש, לחוויית נסיעה מהנה ובטוחה.

מתי עדיף לבחור במידיבוס?

מידיבוס הוא מעין אוטובוס קטן, המכיל את כל האבזור הנדרש מאוטובוס גדול, אך מיועד ל-35-40 נוסעים. הבחירה במידיבוס עשויה להיות משתלמת יותר במקרים בהם רשימת המשתתפים עשויה להשתנות, אך ידוע לכם בוודאות כי היא לא תעלה על 40 מקומות ישיבה. חוויית הנסיעה במידיבוס היא אינטימית ונעימה יותר, ולכן מתאימה כשרוצים להתגבש בזמן הנסיעה.

צי המידיבוסים שלנו

ברשותנו צי של עשרות מידיבוסים, המתאימים להסעה של עד 40 נוסעים. כדי להעשיר את חוויית הנסיעה, כלל המידיבוסים שלנו מאובזרים במקומות ישיבה נוחים ומרווחים, במיזוג אוויר מעולה, במערכת סאונד משודרגת, בתאורת קריאה לכל מושב, באינטרנט אלחוטי ובתא מטען מרווח. כדי להבטיח לנוסעינו חווית נסיעה שהיא לא רק נעימה אלא גם בטוחה, אנו מחזיקים במידיבוסים חדשים, אשר מתוחזקים ומטופלים באופן קבוע. כלל נהגי החברה הינם נהגים מקצועיים וותיקים, בעלי תודעת שירות גבוהה.

מידיבוס לכל מטרה

בין אם אתם זקוקים למידיבוס המונגש לבעלי מוגבלויות ובין אם אתם צריכים מידיבוס VIP עבור יום צילומים או יום גיבוש, בסופרבוס היסעים ותיור אנו מעמידים לרשותכם מידיבוסים לכל מטרה, ולכל סגנון של נסיעה.